Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz info@alaris.com.tr

Telefon Numaramız +90 232 431 0211

MİSYON & VİZYON

Ana Sayfa » MİSYON & VİZYON

MİSYONUMUZ;
Medikal teknolojileri alanında öncü çözüm ve hizmetleriyle, fark yaratan uzmanlıklarıyla, Türkiye’ de lider, uluslararası pazarda söz sahibi olmak. Uzmanlık alanlarımızı genişleterek sektörde yeni ufuklar açmak. Etik ilkelerden asla ödün vermeden bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde fark yaratarak sağlıkta marka olmaktır. Ayrıca üretimi gerçekleştirilen parçalar için günümüzdeki en son teknolojiyi kullanmak, firmamızı müşterilerimiz ve çalışanlarımızın da katılımı ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayan, yüksek kalitedeki ürünleri rekabetçi fiyatlara sunan bir firma haline getirmektir.

VİZYONUMUZ;
Medikal teknolojileri alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve verimliliğini artırmak amacıyla, deneyimli ve yetkin ekibimizle en uygun tasarım ile çözüm ve servis desteğini sağlamak, sektöründe yeni fikirleri hayata geçirme konusunda her zaman öncü olmak, faaliyet gösterdiği medikal sektöründe sunduğu hizmet ve servislerle örnek olmak, elde ettiği konumu çok daha üst seviyelere taşımak, kurulduğumuz ilk günden itibaren gelişmeyi, büyümeyi ve paylaşmayı temel ilke olarak benimsemek.

Etik ilkelerimiz, değer, hedef ve stratejilerimiz doğrultusunda, satış ve satış sonrası hizmetlerimizi en üst düzeyde gerçekleştirmek, çevreye ve ülkemize kattığımız değerleri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmak.